Zakup pakietów medycznych dla pracowników

Zakup pakietów medycznych dla pracownikówJako pracodawca masz naprawdę sporo na głowie – prowadzenie firmy i jednocześnie dbanie o swoich pracowników to nie lada wyzwanie. Aby zapewnić płynność firmy i ciągłość pracy załogi, ważne jest z jednej stronie przywiązanie pracowników do firmy, a z drugiej –  unikanie niepotrzebnych absencji pracowników. Pozornie niemożliwe? Nic podobnego! Wystarczy zapewnić pracownikom prywatne abonamenty medyczne.

Zakup pakietów medycznych dla pracowników to doskonałe rozwiązanie dla całej firmy. Warto jednak poświęcić chwilę na wybór odpowiedniej oferty. Taką z pewnością znajdziesz w S7 Healthcare. Pracodawca ma do wyboru kilka atrakcyjnych pakietów, z których każdy oferuje różny zakres usług medycznych. Najtańszy pakiet to zaledwie kilkadziesiąt złotych, a gwarantuje nielimitowany dostęp do wizyt u lekarza ogólnego czy specjalisty. A nieco droższe pakiety to znacznie szerszy zakres świadczeń medycznych.

Korzyści z takiego rozwiązania są oczywiste. Pracownik ma zapewnioną profesjonalną opiekę medyczną, bez konieczności stania w kolejkach i zabiegania o odległy termin do specjalisty czy na badania. Dzięki temu pracownik ma szansę zadbać kompleksowo o zdrowie, unikając jednocześnie zwolnień lekarskich z pracy. A pracodawca ma dyspozycyjną załogę i zapewnione badania kontrolne pracowników. Dzięki temu z łatwością wywiąże się z narzuconego Kodeksem Pracy obowiązku zagwarantowania badań okresowych.

Ile to wszystko kosztuje? Naprawdę niewiele! Najtańszy pakiet to kilkadziesiąt złotych, ale te droższe pakiety także są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. A im większa liczba wykupionych pakietów, tym większe korzyści finansowe. A dodatkowym atutem abonamentów S7 Healthcare jest możliwość objęcia ubezpieczeniem także rodziny pracowników. Jesteś nowoczesnym pracodawcą – zakup pakietów medycznych dla pracowników tylko to potwierdzi!

gdzie kupić pakiety prywatnej opieki medycznej?

Gdzie
kupić pakiet?

Zastanawiasz się gdzie najprościej i najtaniej zamówić pakiety medyczne? Sprawdź naszą ofertę, porównaj ceny i wybierz pakiet, który Ci najbardziej odpowiada.

Pozostałe teksty