Uwierzysz w to, że prywatna opieka medyczna jest coraz tańsza?

prywatna opieka medyczna jest coraz tańszaPubliczna opieka medyczna coraz częściej traci status niepłatnej usługi medycznej. Dlaczego? Gdyż z racji utrudnionego dostępu do wielu świadczeń medycznych, pacjenci coraz częścią decydują się na wizyty prywatne – i muszą płacić za każde badanie i każdą konsultację ze specjalistą. Znacznie bardziej ekonomiczną alternatywą okazują się być abonamenty medyczne. Tak, tak – prywatna opieka medyczna jest coraz tańsza. I pozwolić może sobie na nią naprawdę każdy. Nie wierzysz?

W S 7 Healthcare dostępne są abonamenty medyczne na każdą kieszeń. Najtańszy abonament kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych, a oferuje naprawdę wiele: nielimitowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty, opieki pielęgniarskiej oraz niektórych badań diagnostycznych. A jeśli zdecydujesz się na nieco droższe pakiety – zyskujesz znacznie więcej. Najwięcej oszczędności zdecydowanie generują pakiety rodzinne – najtańszy pakiet rodzinny, który obejmuje rodziców wraz z dowolną liczbą dzieci – to koszt niewiele przekraczający cenę jednej wizyty u specjalisty. Nie musisz zatem przeznaczać znacznych środków finansowych po to, by objąć profesjonalną opieką medyczną całą swoją rodzinę.

Najbardziej zaskakujące jest to, ze za naprawdę niewielką opłatą masz natychmiastowy dostęp do świadczeń medycznych oraz korzystasz z najnowocześniejszych rozwiązań, np. całodobowej infolinii, dzięki której rejestracji możesz dokonać w dowolnym momencie dania. A wizyty realizowane są w mgnieniu oka. Do lekarza pierwszego kontaktu dostaniesz się w ciągu 1 doby, zaś do specjalisty poczekasz maksymalnie 5 dni. Trudno zatem znaleźć kontrargumenty dla prywatnej opieki zdrowotnej i jej rosnącej roli w zapewnianiu Polakom zdrowia.

Warto zauważyć, że prywatna opieka medyczna jest równie ważna co dobrze dobrana suplementacja. Profilaktyka zdrowotna w Polsce stoi na coraz wyższym poziomie dzięki abonamentom medycznym, które warto wspierać naturalnymi suplementami, które uzupełniając niedobory witamin sprawią, że konieczność korzystania z pomocy lekarzy będzie pojawiała się znacznie rzadziej.

gdzie kupić pakiety prywatnej opieki medycznej?

Gdzie
kupić pakiet?

Zastanawiasz się gdzie najprościej i najtaniej zamówić pakiety medyczne? Sprawdź naszą ofertę, porównaj ceny i wybierz pakiet, który Ci najbardziej odpowiada.

Pozostałe teksty