Najlepsza prywatna opieka medyczna dla firm

Najlepsza prywatna opieka medyczna dla firmKażdy pracownik oczekuje odpowiedniego wynagrodzenia za swoją pracę – i mowa tu nie tylko o pensji, ale także gratyfikacji pozafinansowej. Najbardziej pożądaną jej formą jest dodatkowe ubezpieczenie medyczne. A każdy pracodawca wie, że najbardziej udaną inwestycją w firmę jest najlepsza prywatna opieka medyczna dla firm. Korzyści z takiej inwestycji są nieocenione: zmotywowany pracownik, który z racji doskonałej opieki medycznej nie zgłasza często absencji w pracy, bezproblemowa realizacja obowiązkowych badań kontrolnych, płynna i bezproblemowa praca całej załogi. Indywidualny doradca pilnuje terminów wymaganych badań okresowych. Pracodawca nie musi zatem zaprzątać sobie głowy takimi szczegółami. Ponadto pracodawca, który w odpowiedni sposób dba o swoich pracowników, postrzegany jest na rynku pracy jako godny polecenia, budując w ten sposób swoją markę. Jak widać korzyści z objęcia pracowników prywatną opieką medyczną nie brakuje.

S7 Healthcare to kilka bardzo atrakcyjnych abonamentów dla pracowników, które bez wątpienia stanowią najlepszą prywatną opiekę medyczną dla firm. Najtańszy abonament to zaledwie kilkadziesiąt złotych, czyli znacznie mniej niż jedna wizyta u specjalisty. A za tak niewielką opłatę miesięczną pracownicy mają nielimitowany dostęp do wizyt lekarskich. Im droższy pakiet, tym większy zakres świadczeń medycznych. To się zawsze opłaci! A im większa liczba pracowników objęta jest dodatkowym ubezpieczeniem medycznym, tym cena pojedynczego pakietu jest niższa.

Atrakcyjną opcją jest objęcie abonamentem medycznym także rodzin pracowników – za niewielką dopłatą także współmałżonek i dzieci pracownika mogą korzystać z wybranych świadczeń. A korzystanie z nich jest naprawdę proste: do dyspozycji pacjentów S7 Healthcare pozostaje ponad 1000 placówek  medycznych w całym kraju, niemal natychmiast realizowane wizyty u specjalistów (termin wizyty to maksymalnie 5 dni) oraz rejestracja przez czynną całą dobę infolinię.

gdzie kupić pakiety prywatnej opieki medycznej?

Gdzie
kupić pakiet?

Zastanawiasz się gdzie najprościej i najtaniej zamówić pakiety medyczne? Sprawdź naszą ofertę, porównaj ceny i wybierz pakiet, który Ci najbardziej odpowiada.

Pozostałe teksty