Medycyna pracy prywatnie

Medycyna pracy prywatnieNa każdym pracodawcy spoczywa obowiązek zapewnienia swoim pracownikom wymaganych Kodeksem pracy badań wstępnych, okresowych i kontrolnych. Aby umożliwić bezproblemową realizację tych zobowiązań, z pomocą każdej firmie przychodzi medycyna pracy prywatnie. Jest to znaczne udogodnienie zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników. Taką ofertę znajdziesz m. in. w S7 Healthcare, gdzie zrealizować można wszystkie konsultacje specjalistyczne i badanie, które mają na celu określenie stanu zdrowia pracownika w związku z charakterem wykonywanej pracy i ewentualnych zagrożeń mogących wynikać z tego tytułu.

S7 Healthcare zadbało o to, aby oferta prywatnej medycyny pracy dostarczała firmie i jej pracownikom szereg korzyści. Poprzez zapewnienie pracownikom dostępu do abonamentów medycznych, pracodawca rozwiązuje kwestię dodatkowej gratyfikacji i zapewnia pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. Pracownik rzadziej opuszcza pracę, nie traci czasu na stanie w kolejkach oraz czuje się zmotywowany dodatkową formą wynagrodzenia. Pracodawca z kolei może bezproblemowo realizować wszystkie badania okresowe, bez obawy o ich przeoczenie. Dostarczane są mu bowiem bardzo wygodne rozwiązania – osobisty doradca oraz kompletny system monitorowania pracy w firmie. Dzięki nim pracodawca nie przeoczy terminów wymaganych badań i nie zapłaci z tego tytułu żadnych kar.

Kilkadziesiąt złotych miesięcznie – tyle kosztuje najtańszy pakiet dla pracownika, zapewniający nielimitowany dostęp do lekarza ogólnego, specjalistów oraz opieki pielęgniarskiej. Do wyboru pracodawcy pozostają także droższe pakiety o znacznie szerszym panelu świadczeń medycznych; nie bez znaczenia jest także możliwość objęcia ubezpieczeniem medycznym rodzin pracowników. Ostatecznie – rozwiązania z zakresu medycyny pracy oferowane przez S7 Healthcare to kompleksowa opieka medyczna dla wszystkich osób zatrudnionych w firmie oraz spokój ducha pracodawcy. Medycyna pracy prywatnie dostarcza zatem lepszych rozwiązań niż publiczna służba zdrowia z kolejkami do lekarza medycyny pracy i koniecznością biegania od specjalisty do specjalisty.

gdzie kupić pakiety prywatnej opieki medycznej?

Gdzie
kupić pakiet?

Zastanawiasz się gdzie najprościej i najtaniej zamówić pakiety medyczne? Sprawdź naszą ofertę, porównaj ceny i wybierz pakiet, który Ci najbardziej odpowiada.

Pozostałe teksty