Ile kosztują pakiety medyczne dla pracowników?

Ile kosztują pakiety medyczne dla pracowników?Na co zwracamy uwagę przyjmując się do pracy – poza pensją oczywiście? Na pakiet świadczeń pozapłacowych. Jest to coraz popularniejsza forma nagradzania pracowników, z której korzyści odnosi także pracodawca. A jaka jest najlepiej oceniana forma takiej gratyfikacji? To prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Ile kosztują pakiety medyczne dla pracowników? Zajrzyj na s7.healthcare/firma i sprawdź odpowiedź na to pytanie. I jakie są z nich korzyści? Pracownik ceni je za możliwość niemal natychmiastowego dostępu do wielu świadczeń medycznych, pracodawca natomiast nie musi się martwić o wymagane badania okresowe czy wstępne oraz o nadmierną absencję pracowników, wynikającą z perypetii z publiczną służbą zdrowia.

S7 Healthcare oferuje pracodawcom i ich pracownikom szereg atrakcyjnych abonamentów medycznych, których cena zależy od zakresu świadczonych usług oraz od liczby osób, które objęte są ubezpieczeniem (sam pracownik czy jego rodzina). Oczywiście najkorzystniejszy finansowo jest wybór jak największej liczby pakietów. Ale tak naprawdę ile kosztują pakiety medyczne dla pracowników? W S7 Healthcare podstawowy pakiet (pomarańczowy) można zakupić już za kilkadziesiąt złotych. Za tak niską cenę zyskać można dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i lekarzy specjalistów, opiekę pielęgniarską i pakiet badań. Podwojenie tej stawki gwarantuje objęcie świadczeniami medycznymi także rodziny pracownika. A dla spragnionych szerszego zakresu usług medycznych dostępne są bardziej bogate pakiety.

Najbardziej rozbudowany pakiet S7 Healthcare to pakiet platynowy. Uwzględnia on absolutnie wszystkie usługi medyczne, z jakich korzysta przeciętny pacjent – i dużo więcej! Gwarantuje on bowiem bezpłatne szczepienia ochronne, zabiegi rehabilitacyjne i chirurgię jednego dnia, całodobowe wizyty domowe czy bezpłatny transport medyczny na terenie całego kraju. Aha – jeszcze najważniejsze – świadczenia te można realizować na terenie ponad 1000 placówek w całym kraju.

Zatem ile kosztują pakiety medyczne dla pracowników? Odpowiedź jest prosta – znacznie mniej, niż to, co mamy najcenniejsze – zdrowie.

gdzie kupić pakiety prywatnej opieki medycznej?

Gdzie
kupić pakiet?

Zastanawiasz się gdzie najprościej i najtaniej zamówić pakiety medyczne? Sprawdź naszą ofertę, porównaj ceny i wybierz pakiet, który Ci najbardziej odpowiada.

Pozostałe teksty