Dostęp do lekarzy specjalistów w całej Polsce

Dostęp do lekarzy specjalistów w całej PolsceJaka jest najbardziej deficytowa usługa medyczna w Polsce? To konsultacje u lekarza specjalisty – to właśnie do specjalistów są najdłuższe kolejki. Jednak dostęp do lekarzy specjalistów w całej Polsce w ramach publicznej służby zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Wielomiesięczne terminy oczekiwania na wizytę to bardzo niepożądany scenariusz – schorowany pacjent czeka na konsultację, zamiast być diagnozowany i leczony. A przecież są choroby, w przypadku których czas ma kluczowe znaczenie. Jak zatem pacjenci rozwiązują ten problem? Płacą ciężkie pieniądze za każdą wizytę u specjalisty, co w skali dłuższego okresu czasu generuje naprawdę znaczne koszty. Czy istnieje jakaś inna alternatywa? Oczywiście! To prywatna opieka medyczna, w ramach której pacjent objęty jest abonamentem medycznym.

Abonamenty medyczne S7 Healthcare oferują szereg usług, które doceni z pewnością każdy pacjent.  Co zyskasz decydując się na takie rozwiązanie? Najważniejsze korzyści to nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów w całej Polsce – S7 Healthcare dysponuje ponad 1000 placówek w całym kraju. Każdy pakiet medyczny, nawet ten najtańszy kosztujący kilkadziesiąt złotych, oferuje dostęp do wizyt u lekarza pierwszego kontaktu i specjalistów. Natomiast pakiety droższe są bardziej rozbudowane i gwarantują mnóstwo innych świadczeń – badania diagnostyczne, całodobowe wizyty domowe, opiekę pielęgniarską, szczepienia ochronne czy opiekę stomatologiczną. Takie rozwiązanie jest zatem ekonomiczne w każdym wariancie – gdyż koszt abonamentu zawsze się zwróci, wystarczy, że chociażby okazyjnie skorzystasz z jakichkolwiek świadczeń.

Miłym zaskoczeniem będzie z pewnością płynność działania systemu prywatnej opieki medycznej. Rejestracja odbywa się telefonicznie, zatem nie tracisz czasu na stanie w kolejkach. A wizyty są natychmiastowe – do lekarza pierwszego kontaktu dostaniesz się już następnego dnia, a do specjalisty – w ciągu 1 – 5 dni. Imponujące, prawda? Warto zatem odczarować mylny obraz prywatnej opieki medycznej jako drogiej usługi, dostępnej tylko dla wyselekcjonowanej grupy pacjentów. W rzeczywistości to niezwykle ekonomiczne i dostępne dla każdego rozwiązanie, oferujące dostęp do lekarzy specjalistów w całej Polsce i wiele więcej.

gdzie kupić pakiety prywatnej opieki medycznej?

Gdzie
kupić pakiet?

Zastanawiasz się gdzie najprościej i najtaniej zamówić pakiety medyczne? Sprawdź naszą ofertę, porównaj ceny i wybierz pakiet, który Ci najbardziej odpowiada.

Pozostałe teksty