Abonament medyczny dla pracowników

Abonament medyczny dla pracownikówPracownik idealny? To taki, który z uśmiechem na ustach przychodzi do pracy i realizuje wszystkie jej założenia. Jego wysokiej motywacji towarzyszy ciągła obecność w pracy bez częstej absencji podyktowanej chorobą. Pracodawca idealny? To taki, który umiejętnie łączy kierowanie firmą z motywowaniem pracowników i zapewnianiem im czegoś więcej, niż tylko pensji. Pracodawca powinien wiedzieć, że pozapłacowa gratyfikacja to bardziej oddany i efektywny pracownik. Jak połączyć tą wiedzę tak, aby poza teorią znalazła odbicie w praktyce, przynosząc szereg korzyści obu stronom? Odpowiedzią jest abonament medyczny dla pracowników.

Oferta dla firm S7 Healthcare to prywatna opieka medyczna dla pracowników, realizowana na drodze ubezpieczeń grupowych finansowanych przez pracodawcę. Liczne badania wykazały, iż prywatne ubezpieczenie medyczne to najbardziej pożądana pracowników forma gratyfikacji dodatkowej. Co zatem robi mądry pracodawca? Analizuje pakiety dostępne w S7 Healthcare i samodzielnie bądź w porozumieniu z załogą wybiera ten najbardziej dopasowany do potrzeb pracowników.

Pracownik ma zapewnioną profesjonalną i dostępną od ręki opiekę medyczną, co zwalnia go z konieczności płacenia za wizyty i badania u specjalisty oraz nie wymaga nieobecności w pracy podczas stania w kolejce do rejestracji. Pracodawca zyskuje cieszącą się doskonałym zdrowiem ekipę, która czuje się zmotywowana do pracy. W ramach abonamentu medycznego dla pracowników mogą  być ponadto realizowane badania wstępne czy kontrolne badania okresowe, których zapewnienie należy do zasadniczych obowiązków pracodawcy. Kosztem niewielkich nakładów finansowych można zatem zapewnić ciągłość pracy firmy, zadbać o zdrowie pracowników oraz stworzyć w pracy atmosferę wzajemnego szacunku i dbania o siebie nawzajem.

gdzie kupić pakiety prywatnej opieki medycznej?

Gdzie
kupić pakiet?

Zastanawiasz się gdzie najprościej i najtaniej zamówić pakiety medyczne? Sprawdź naszą ofertę, porównaj ceny i wybierz pakiet, który Ci najbardziej odpowiada.

Pozostałe teksty